Jeżeli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka.
ORLEN
   
  Szanowni Państwo,

Jeśli zaobserwowaliście trudności w dokonywaniu płatności aplikacją ORLEN Pay na naszych stacjach, to zachęcamy do chwilowej zmiany metody płatności, z karty płatniczej na: BLIK, Google Pay, czy Apple Pay. Metodę płatności można wybrać swobodnie w aplikacji.

Z początkiem bieżącego roku, we wszystkich krajach Unii Europejskiej wdrożono nowe regulacje prawne, które mają zapewnić wyższe bezpieczeństwo transakcji dokonywanych kartą w internecie. W efekcie tych zmian, dochodzi do jednostkowych zakłóceń w realizacji transakcji pomiędzy, niektórymi bankami, a częścią rozwiązań płatniczych jak np. ORLEN Pay.

Problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku najbliższych tygodni. Do tego czasu, zachęcamy do realizowania płatności ORLEN Pay, przez wspomniane, alternatywne metody płatnicze, które działają bez zmian i nie wymagają dodatkowego uwierzytelnienia.

W jaki sposób skorzystać z płatności Apple Pay, Google Pay lub BLIK?

Po zeskanowaniu kodu QR z dystrybutora, z rozwijanej listy na ekranie podsumowania transakcji, wybieramy właściwą metodę płatniczą (sekcja: metoda płatnicza).

Poniżej screen z widokiem pola wyboru właściwej metody płatniczej:
 
  ORLEN PAY  
  Pozdrawiamy! 
Zespół ORLEN PAY
 
image image